Apklan – opinie

Nowe mieszkanie
Marzec 26, 2018

Apklan – opinie

opinie apklan

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami o firmie Apklan z Rzeszowa. Obecnie jest ona jedną z największych firm deweloperskich działających w Rzeszowie oraz całym województwie Podkarpackim.  Jeśli byłeś klientem firmy Apklan i chciałbyś się podzielić opinia na temat ich usług, to zapraszamy do kontaktu. Portal Developer Opinie zbiera w jednym miesjcu opinie o firmach deweloperskich w jednym miejscu. Informujemy, że opinie wulgarne lub fałyszwe nie będą publikowane. 

Opinie Apklan

 

Zapraszamy do czytania Opinii o Apklan

Zakupiłem mieszkanie przy Wieniawskiego trzy lata temu. Długo się zastanawiałem nad jego wyborem. Czytałem wiele opinii na temat tej firmy. Szczerze powiedziawszy bywały różne. Jednak jak to w życiu bywa – nie wszystkim można dogodzić, zwłaszcza jak się prowadzi działalność przez ponad 25 lat. Lecz sięgając do sedna – jestem zadowolony z usług firmy Apklan. Duża kontaktowość oraz dotychczas brak jakichkolwiek problemów po obu stronach. W kontaktach oraz usługach firmy deweloperskiej Apklan można odczuć profesjonalizm oraz wieloletnie doświadczenie. W pełni mogę polecić firmę Apklan z Rzeszowa.

Tomasz Ł., Rzeszów

1 Komentarz

  1. Michał napisał(a):

    Współpraca przebiegała w miłej atmosferze a co najważniejsze pomyślnie, zgodnie ze wszystkimi wcześniejszymi rozmowami. Udało się zakupić mieszkanie na osiedlu Wieniawskiego bez żadnych większych komplikacji. Polecam dewelopera Apklan!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *